Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Англійська мова
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Англійська мова

  /  Онлайн  /  Англійська мова

Англійська мова

116 грн
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

У сучасному світі знання англійської мови вже не дає ніякого пріоритету, як вважалось раніше, адже це міжнародна мова для спілкування під час подорожей, для працевлаштування та навчання. Вільне володіння дає можливість відчувати себе комфортно, впевнено та ненапружено, а свої сили витрачати на пізнання більш важких дисциплін. Отже, ви стоїте на шляху вибору третього обов’язково предмету і зупиняєте свій вибір на онлайн-підготовці до ЗНО / НМТ з англійської мови. Чим будемо займатись та як удосконалювати знання?

 

Перше, що ми з вами зробимо – це визначимо ваш реальний рівень і запропонуємо групу, у якій ви будете відчувати себе комфортно. А далі кропітка робота в тандемі з викладачем та колегами-абітурієнтами.

 

На заняттях ми будемо вивчати/повторювати всі теми, які затверджені Міністерством освіти України і винесені на сертифікаційну роботу. Граматика займає левову частку тесту, а тому буде досконало вивчатись на уроках. Обов’язково навчимось писати структуровані есе, використовуючи різноманітні ідіоми, фразові дієслова та сучасну лексику.

 

І, звичайно, не забудемо про новий вид тестування: аудіювання. Саме воно викликає найбільшу кількість страхів та невпевненості, але регулярне вивчення лексикології полегшить вам завдання. Слухання буде обов’язковим видом діяльності на кожному уроці. Але як же ж набридли тексти про Британію, її історію та культуру, скажете ви. На наших уроках ми дивимось уривки з культових серіалів “Друзі”, “Сімпсони”, “Гра престолів” та ін. Це дасть змогу не лише теоретично вчити предмет, а й опанувати діалект, що зіграє “на руку” при спілкуванні з реальними респондентами.

 

А ви не чули про наші домашні завдання? Звичайно, від вправ з граматики вас ніхто не звільнить, але обов’язковим є перегляд серіалу чи фільму, який група сама ж і обере. А в класі разом ми обговоримо сюжет, опишемо головних персонажів, розкриємо проблематику. І звичайно напишемо есе:) 

 

Але почнемо з самого початку) Записуйтесь на безкоштовне тестування для визначення рівня знань, спробуйте пробний урок та проходьте онлайн-курс ЗНО / НМТ з англійської!

 

Прагнете навчатись аудиторно? Запрошуємо вас на підготовку до ЗНО / НМТ з англійської до центрів Brain Up 🙂

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!