Вам зателефонувати?

Хочете знижку?
Зв'язатися з нами: +38 (097) 045-88-17
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Дитячий психолог

  /  Дитячий психолог

Трохи про послуги психолога

Психоемоційний розвиток дитини - це чи не найголовніше на що мають звертати увагу батьки, адже від цього залежить успішність у навчанні, побудова дружніх та в подальшому романтичних стосунків, кар'єрна реалізація. Зустрічі з нашим психологом проходять у комфортних умовах для дитини. Ми спілкуємось про те, як пройшов день, пізнаємо краще особливості темпераменту. Протягом заняття спеціаліст має можливість оцінити психоемоційний стан, налаштувати на співпрацю не лише за допомогою розмови, але ще і за допомогою креативно-проєктивних методів. Обов'язковою є взаємодія з батьками. Перша зустріч має містити знайомство спеціаліста з батьками, та окрема спільна спеціаліст-батьки-дитина. В подальшому зустрічі будуть лише з дитиною, але після заняття психолог спілкується з батьками, дає вичерпні відповіді, розповідає про успіхи. Дитинство - це саме той період, коли відбувається становлення психіки та формується особистість, коли закладаються основи для подальшого щасливого безстрашного існування. Важливо вчасно подбати про психологічний комфорт дитини!

8
Років досвіду
200
Учнів щорічно

Є питання?

  Основні кризові періоди

  Психолог для малюків

  Мовлення та ходьба призводять до розвитку нових відносин малюка зі світом. Діти починають розуміти, що мама - це незалежна особистість і від цього деколи їм стає лячно. Також у цьому віці з'являються перші свідомі прояви характеру, так би мовити ``акції протесту``. Батькам важливо розуміти, як вгамувати дитину при цьому не пригнітити маленьку особистість, віднайти межу між вседозволеністю та заборонами.

  Психолог для дітей 3 років

  Криза трьох вважається однією з найгостріших. Саме в цей час малюки вчаться відстоювати свої бажання та потреби, не розуміючи позиції заборони батьків. Ваш малюк росте, підвищує свою самостійність, наполегливість, але ще не вміє висловлювати невдоволення звичним для дорослих шляхом. Батькам жодним чином не треба сердитись чи сварити дитину. Є більш дієві методи боротьби з бунтарем, якими з радістю поділяться наші спеціалісти.

  Допомога психолога

  Період становлення дитини як школяра є дуже важким як психологічно, так і фізично. Адаптація до нових умов навантаження та нового колективу збуджують нервову систему та можуть спровокувати надмірну тривожність, декомпенсацію тих прихованих ушкоджень головного мозку, які були пов'язані з ускладненнями вагітності та перших років життя. Дуже важливо створити вдома атмосферу любові, взаєморозуміння, підтримки. В жодному випадку не можна сварити учня за неуспішність чи невивчені уроки. Спілкування з психологом допоможе порозумітися з малюком та знайти правильну стратегію для успішного навчання та емоційного спокою.

  Психолог для підлітків

  Підліток вимагає не меншої, а навіть більшої уваги ніж першокласник. Саме в цей період відбуваються фізіологічні та психічні зміни, які підштовхують дітей до паління, алкоголю, ранніх статевих зв'язків. Підліткам важко вгамувати свої емоції, знайти грань між чутливістю і байдужістю, агресією та пасивністю. Батькам, в першу чергу, необхідно зрозуміти, що до дитини треба ставитись як до дорослої особистості, не наказувати щось робити, а підводити до того, щоб вона самостійно прийняла правильне рішення. Можна гарантувати, що дитина пройде через підліткову кризу, якщо стратегія батьків була правильною та вмотивованою.

  Дякую школі! Дуже сподобався педагогічний склад, особливо дякую Володимиру, педагогу з математики, він має правильний підхід до дітей, і вони навчаються із задоволенням

  Наталія

  Мама Сергія 9 клас

  Дуже довго шукала центр підготовки до ЗНО і зупинила свій вибір на Brain UP. І не посилилася. Дякую освітньому центру за знання та вклад у майдутнє учнів. Ви робите великий вклад. Окремо дякую викладачу з історії України Євгенію,за знання, за цікаві та веселі уроки

  Сніжана

  2 курс коледжу

  Хотілось би висловити подяку організаторам центру, які дійсно хвилювались за кожного з нас❤️ А всі побажання й прохання учнів завжди були почуті й реалізовані☺️ Чесно скажу, я не любила ніколи історію, вважаючи її нудним предметом. Однак Євгеній намагався максимально пояснити всі деталі, щоб ми не вчили просто напам’ять всі події і дати, а щоб дійсно їх розуміли. На уроки до Євгенія завжди хотілось і хочеться йти, тому що це весела, позитивна людина, яка завжди вірила в нас❤️ Катерина Іванівна — сильний викладач з неймовірним досвідом. Досить креативний вчитель, адже знає багато лайфхаків, які допомагають швидше й легше вивчити матеріал. Вона завжди прагнула максимально пояснити теми, по завершенню яких було багато тестів, які перевіряли наш рівень знань

  Віка

  11 класс

  Хочу сказати освітньому центру і всім його викладачам величезне дякую. Дружня незабутня атмосфера на заняттях, цікавий матеріал, нічого зайвого! Неймовірна кількість різноманітних інтерактивів дозволяють закріпити вже пройдене. Я готувалась тут до зно з української мови, математики та біології. Зі всіх предметів набрала високий бал саме завдяки якісний підготовці. Рекомендую всім!

  Яна

  11 класс

  Займалася у 9 класі, готувалася до диктанту, та хотіла підвищити оцінку з української мови. В кінці курсу занять підвищилася оцінка з української мови та диктант здала на хороший бал

  Ліля

  9 класс

  Невероятно отзывчивый,приятный учитель по украинскому языку .Очень хорошо все объясняет,для каждого найдет свой подход.Огромное спасибо за терпение и внимательность.

  Дима

  9 класс

  Я почала ходити до репетитора з української мови у 9 класі. Мені потрібно було готуватись до ДПА. Після року навчання я успішно склала перехідні тести. Згодом я знову звернулась до репетитора для того, щоб добре написати ЗНО з української мови. Після всіх уроків, часу та зусиль — результат не змусив чекати: я дуже добре склала екзамен і вже подала документи до університету. Я дуже вдячна своєму репетитору за те, що повірив у мої сили і можливості.

  Настя

  11 класс

  Я почала співпрацю з Христиною доволі пізно,в грудні 2017 року. За декілька місяців спільної роботи з Христиною, я змогла підтягнути свої слабкі місця, згадати забуте, вивчити нове. До початку занять, в мене була повна катастрофа з українською літературою, та завдяки професіоналізму Христини я припустилася лише двох помилок на основній сесії. Коли я дізналася свої результати, я була шокована — півроку тому я навіть не могла мріяти про 188 балів! Я змогла вступити до бажаного ВНЗ на бюджет. Ще не можу не сказати про особисті якості Христини: вона спокійна, врівноважена, пунктуальна та просто гарна людина. Дуже рекомендую!

  Аріна

  11 класс

  Занимался с Кристиной Нурмурадовной, готовился к зно по украинскому языку и литературе. Отличный преподаватель, сможет помочь и найти подход, объяснить, что неясно и сделать ясным. Лично мне помогла справиться с большими трудностями в грамматике и литературе. Рекомендую, не пожалеете.

  Саша

  11 класс

  Я займалась з репетитором півроку і за цей час встигла достатньо підтягнути українську мову і літературу. На момент , коли звернулась до вчителя, мову знала непогано , але не вистачало практики саме у завданнях типу зно. Вчитель пояснює все доступно, зрозуміло і акцентує увагу на важливих дрібницях , які допомагають під час екзамену. Однозначно всім рекомендую звертатися

  Олександра

  11 класс

  Для каждого одинадцатиклассника ЗНО — это экзамен, который определяет будущее, поэтому очень важно начать готовиться вовремя и найти хорошего преподавателя, который поддержит, научит правильно воспринимать этот экзамен и конструктивно объяснит то, что тебе нужно знать и уметь, чтобы успешно пройти эту преграду на пути в будущее. Мне очень повезло и я нашла хорошего преподавателя из центра подготовки к ЗНО Brain Up, это были курсы по украинскому языку и литературе, благодаря им я была уверена в своих силах и выучила все давольно легко, потому что материал подавался в непринуждённой и интересной форме. У меня все получилось, я поступила на бюджет в мед.университет им. Богомольца и очень благодарна за помощь!)

  Энеш

  11 класс

  Занимались год, готовились к ДПА и поступлению… Экзамен сдал на высший бал, учусь на бюджете)) Спасибо большое за проделанную работу))

  Женя

  9 класс

  Я занимался с Кристиной Нурмурадовной, по программе ЗНО, с сентября и по май, т.е полный учебный год. На самом деле, я изначально считал , что украинский язык и литература — это не моё, и то , что меня это сможет как-то заинтересовать даже не предполагал, как оказалось, я был не прав))) Кристина подтянула меня с практически нулевого уровня на твердую 9, в следствии чего, я написал ЗНО на заоблачный для себя результат. Из наших занятий, я извлёк не только пользу в достижении желаемого результата по ЗНО, а привил любовь к литературе и развил желание работать над своей речью и языком в дальнейшем. Потому говорю всем, кто ещё думает, стоит ли доверять ей обучение своего ребёнка — стоит.

  Никита

  11 класс

  Наші фахівці

  Я – дитячий, підлітковий та сімейний психолог, психотерапевт.   Займаюся питаннями відносин між дітьми та батьками, корекцією поведінки дітей і підлітків, ускладненнями у сімейних та подружніх стосунках. Супроводжую пари під час сімейних та особистісних криз.   Працюю індивідуально з підлітками […]

  Я дитячий клінічний психолог з медичною освітою (лікаря психолога). Закінчила НМУ. Ім. О.О. Богомольця у 2017 році. Займаюсь виявленням і усуненням психологічних і емоційних проблем у дітей. Маю додаткову спеціалізацію за напрямком 《нейропсихологія дитячого віку》. Працюю з такими питаннями: *труднощі […]

  Мій шлях до психології розпочався зі вступу на факультет психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Професією загорілась не одразу лише після народження сина . Повернувшись з академ відпустки , я зрозуміла що хочу бути дитячим психологом. Тому після завершення […]

  Освіта Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, магістр психології, спеціальність “Практична психологія” Школа психологічного консультування П. Горностая, психотерапевтичний напрям, спеціалізація транзакційна монодрама Авторка зошита з діагностики та розвитку психологічної готовності до школи “Про100 до школи” Сертифікований тренер центру по […]

  Арт-терапія найбільш бережний спосіб взаємодії з дітьми, підлітками та дорослими, тож запрошую вас до дослідження та покращення батьківсько-дитячих стосунків, адаптації, самооцінки, емоційної сфери, мотивації, а також профорієнтації. Я магістр психології, член Міжнародної асоціації психосоматики та тілесної терапії, маю 13 років […]

  ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Знижка 25% на першу консультацію

   Консультація дитячого психолога

   Дитячий психолог вивчить психічний стан вашої дитини, а також допоможе йому налагодити відносини з однолітками, концентрацію уваги на заняттях і подолати тривожність та страхи. Наші фахівці підходять до проблеми з турботою, готові вислухати дитину і допомогти у вирішенні проблем, які заважають в особистому житті і навчанні.