Вам зателефонувати?

Хочете знижку?
Зв'язатися з нами: +38 (097) 045-88-17 | +38 (063) 403-64-17 | +38 (099) 229-07-16
Ми в соц. мережах:
Вгору
Image Alt

Логопед

  /  Логопед

Трошки про заняття

Чітка вимова має бути вже сформована у дітей дошкільного віку (до 5 років). В іншому випадку, звичка неправильно вимовляти звуки закріпиться і, як наслідок, буде гірше піддаватись корекції. А красиве зв'язне мовлення - це запорука успішного навчання та соціалізації. Якщо ваш малюк не вимовляє деякі звуки, або лінується розмовляти, спілкуючись мовою жестів та одноманітних звуків - запрошуємо вас на консультацію до кваліфікованих логопедів-дефектологів BRAIN UP. Спільними зусиллями, граючись, ми навчимось чітко вимовляти всі звуки, розширимо словниковий запас, навчимось поєднувати слова у речення та зв'язне мовлення.

3
роки досвіду
200
Учнів щорічно

Є питання?

  Це важливо для:

  Перша консультація з логопедом має бути плановою у віці 2-3 років. Ця зустріч важлива не лише для малюків, які мають затримки мовленнєвого апарату, а для всіх, адже спеціалісти на ранніх термінах можуть виявити незначні проблеми, розробити індивідуальну корекційну програму і допомогти в подоланні труднощів. Особливо важливою є консультація для діток, які до трьох років спілкуються жестами, не говорять закінченими реченнями, мають невеличкий словниковий запас.

  До 5 років дитина має вимовляти абсолютно всі звуки, поєднувати слова у зв'язне мовлення, підтримувати бесіду. Якщо дитина пропускає склади, у неї порушений ритм і темп мови ще не пізно звернутись за допомогою. Адже всі вищевказані фактори будуть впливати на успішність у навчанні, впевненість у собі та соціалізацію. Заняття відбуваються в ігровій формі, де наші спеціалісти навчають правильно дихати, усвідомлено керувати мовленнєвою діяльністю,позбавляють неправильної вимови.

  Школярі також піддаються логопедичній терапії. Окрім неправильної вимови, до нас часто звертаються з такими проблемами як дислексія (труднощі в читанні), заїкання, швидка чи повільна мова, картавість, шепелявість, гугнявість та ін. Будь-яку проблему можна вирішити, якщо вчасно зреагувати і невтомно працювати над нею. Заняття мають бути цікавими, невимушеними,дитина має бачити свій прогрес, з кожною зустріччю ставати впевненішою в собі та своїх здібностях.

  Важливо розуміти, що лише спільними зусиллями спеціаліста, дитини та батьків ми зможемо досягнути швидкого та якісного прогресу. Логопед після першої консультації розробить індивідуальний план занять, який буде коригуватися в процесі роботи (в залежності від того, наскільки швидкими темпами ми будемо бачити прогрес). Батьки з дітьми будуть отримувати домашні завдання. Нам важливо щодня закріплювати набуті навики в повсякденному житті і тоді результат не змусить очікувати.

  a

  “Mroin gravida nibh vel veliauctor aliquenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nivulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus”

  Марина

  11 класс

  Наші фахівці

  Вибачте, немає курсів, які відповідають даним критеріям.

  ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Знижка 25% на першу консультацію

   Заняття з логопедом

   Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetnean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequatipsutis sem nibh id eis sed odio sit amet.Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetnean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequatipsutis sem nibh id eis sed odio sit amet.Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetnean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequatipsutis sem nibh id eis sed odio sit amet.