Вам зателефонувати?

Хочете знижку?
Зв'язатися з нами: +38 (097) 045-88-17 | +38 (063) 403-64-17 | +38 (099) 229-07-16
Ми в соц. мережах:
Вгору
Image Alt

Психолог

  /  Психолог

Трохи про заняття

Психоемоційний розвиток дитини - це чи не найголовніше на що мають звертати увагу батьки, адже від цього залежить успішність у навчанні, побудова дружніх та в подальшому романтичних стосунків, кар'єрна реалізація. Зустрічі з нашим психологом проходять у комфортних умовах для дитини. Ми спілкуємось про те, як пройшов день, пізнаємо краще особливості темпераменту. Протягом заняття спеціаліст має можливість оцінити психоемоційний стан, налаштувати на співпрацю не лише за допомогою розмови, але ще і за допомогою креативно-проєктивних методів. Обов'язковою є взаємодія з батьками. Перша зустріч має містити знайомство спеціаліста з батьками, та окрема спільна спеціаліст-батьки-дитина. В подальшому зустрічі будуть лише з дитиною, але після заняття психолог спілкується з батьками, дає вичерпні відповіді, розповідає про успіхи. Дитинство - це саме той період, коли відбувається становлення психіки та формується особистість, коли закладаються основи для подальшого щасливого безстрашного існування. Важливо вчасно подбати про психологічний комфорт дитини!

8
Років досвіду
200
Учнів щорічно

Є питання?

  Основні кризові періоди

  Мовлення та ходьба призводять до розвитку нових відносин малюка зі світом. Діти починають розуміти, що мама - це незалежна особистість і від цього деколи їм стає лячно. Також у цьому віці з'являються перші свідомі прояви характеру, так би мовити ``акції протесту``. Батькам важливо розуміти, як вгамувати дитину при цьому не пригнітити маленьку особистість, віднайти межу між вседозволеністю та заборонами.

  Криза трьох вважається однією з найгостріших. Саме в цей час малюки вчаться відстоювати свої бажання та потреби, не розуміючи позиції заборони батьків. Ваш малюк росте, підвищує свою самостійність, наполегливість, але ще не вміє висловлювати невдоволення звичним для дорослих шляхом. Батькам жодним чином не треба сердитись чи сварити дитину. Є більш дієві методи боротьби з бунтарем, якими з радістю поділяться наші спеціалісти.

  Період становлення дитини як школяра є дуже важким як психологічно, так і фізично. Адаптація до нових умов навантаження та нового колективу збуджують нервову систему та можуть спровокувати надмірну тривожність, декомпенсацію тих прихованих ушкоджень головного мозку, які були пов'язані з ускладненнями вагітності та перших років життя. Дуже важливо створити вдома атмосферу любові, взаєморозуміння, підтримки. В жодному випадку не можна сварити учня за неуспішність чи невивчені уроки. Спілкування з психологом допоможе порозумітися з малюком та знайти правильну стратегію для успішного навчання та емоційного спокою.

  Підліток вимагає не меншої, а навіть більшої уваги ніж першокласник. Саме в цей період відбуваються фізіологічні та психічні зміни, які підштовхують дітей до паління, алкоголю, ранніх статевих зв'язків. Підліткам важко вгамувати свої емоції, знайти грань між чутливістю і байдужістю, агресією та пасивністю. Батькам, в першу чергу, необхідно зрозуміти, що до дитини треба ставитись як до дорослої особистості, не наказувати щось робити, а підводити до того, щоб вона самостійно прийняла правильне рішення. Можна гарантувати, що дитина пройде через підліткову кризу, якщо стратегія батьків була правильною та вмотивованою.

  a

  “Mroin gravida nibh vel veliauctor aliquenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nivulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus”

  Марина

  11 класс

  Наші фахівці

  Вибачте, немає курсів, які відповідають даним критеріям.

  ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Знижка 25% на першу консультацію

   Заняття з психологом

   Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetnean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequatipsutis sem nibh id eis sed odio sit amet.Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetnean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequatipsutis sem nibh id eis sed odio sit amet.Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetnean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequatipsutis sem nibh id eis sed odio sit amet.