Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Підготовка до школи

  /  Підготовка до школи

👉 Перші групи стартують в період вересень – грудень

👉 Заняття 2 рази на тиждень

👉 Тривалість одного уроку 55 хв.

👉 Групи, що стартують з січня, займаються тричі на тиждень, тривалість одного уроку 55 хв.

Тарифи

 • Абонемент
 • Кількість занять в абонементі
 • Тривалість уроку
 • Замороження уроків в разі пропуску
a

Разове заняття

250грн
 • 1 день
 • 1
 • 55 хвилин
a

Базовий

950грн
 • 30 днів
 • 4
 • 55 хвилин
a

Інтенсивний

2400грн
 • 30 днів
 • 12
 • 55 хвилин

Про підготовку

Ваш малюк вже виріс і збирається до школи. Якими базовими навичками має володіти? Як психологічно легко і у форматі гри навчитись читати, писати, розвинути логіку, пам’ять та увагу?

Психологи радять почати підготовку дітей до школи за рік до першого класу (5-6 років). Саме в цей період формуються нові нейронні зв’язки, дитина готова сприймати нову, більш важку інформацію. Дуже важливо, аби процес навчання малюкам подобався, вони з захопленням вчили нові букви та цифри, бачили прогрес від занять, з радістю читали цікаві, сучасні тексти. Нова українська школа (НУШ) не виставляє критеріїв для вступу, як було раніше. Це пов’язано з тим, що в перший клас діти йдуть у віці 6 років і наразі перший рік навчання визначають як адаптаційний. Завдання викладача познайомити маленьких учнів з новим форматом існування, пояснити навіщо ходити до школи, з’ясувати рівень знать кожного з учнів і до кінця навчального року вивести на однаковий рівень.

Для того, аби полегшити адаптацію, бажано, щоб малюк вже знав всі букви, вмів читати по складах, умів додавати та віднімати, а головне – мав розвинену пам’ять, просторове мислення, увагу, логіку та навички комунікації.

Освітній простір BRAIN UP готовий допомогти вам у підготовці вашої дитини до нового етапу у житті. Наші викладачі комбінують заняття за партою з рухливими іграми, приділяють увагу кожній дитині, враховуючи особливості темпераменту та настрою саме сьогодні. Ваш малюк буде впевнено та захоплено чекати на перше вересня у новому статусі. Готуємося до школи разом з Brain Up!

Захоплююче читання

Підготовчі курси до школи включають в себе вивчення алфавіту: вивчимо кожну букву та звук, моделюючи форму за допомогою Лего, паперу та інших матеріалів. Навчимось читати цікаві, сучасні тексти, будемо переказувати прочитане, пояснюючи значення слів, виокремлюючи ідею твору. Прочитаємо свою першу книгу від корки до корки.  Ще ніколи читання не приносило стільки задоволення!

Слухняні пальчики

Підготовка до першого класу націлена на розвиток дрібної моторики, адже дитина, що має високий рівень розвитку дрібної моторики автоматично вміє логічно мислити, в неї розвинуті пам’ять, увага, зв’язне мовлення. На уроках будемо робити пальчикову гімнастику, грати у пальчиковий твістер та інші веселі ігри. Головна мета по закінченню курсу “слухняні пальчики” навчитись писати рівно, впевнено, охайно. На зміну іграм будемо робити вправи для формування графічних навичок та правильної постановки ручки до письма.

Кумедна Математика

Підготовчі курси до школи включають в себе вивчення алфавіту: вивчимо кожну букву та звук, моделюючи форму за допомогою Лего, паперу та інших матеріалів. Навчимось читати цікаві, сучасні тексти, будемо переказувати прочитане, пояснюючи значення слів, виокремлюючи ідею твору. Прочитаємо свою першу книгу від корки до корки.  Ще ніколи читання не приносило стільки задоволення!

Неймовірний оточуючий світ

Малюк, що йде до школи, має володіти загальними знаннями про оточуючий світ. Обов’язково треба знати своє прізвище, адресу проживання, дату народження, номер телефону батьків. Також на уроках будемо говорити про різні цікавинки природи та Всесвіту: про рослини і тварин, про материки та континенти, про планети та сузір’я, про правила дорожнього руху, природні явища, про друзів та сім’ю, безпеку та розваги. Будемо ділитись цікавими фактами, моделювати життєві ситуації розширюючи всі кругозір. Звичайно пізнавати світ нам допоможе творчість: малювання, ліплення, аплікації, поробки.

Англійська мова

Англійська мова є важливою складовою сучасного світу. В кожній школі вивчення іноземної мови є базовим і обов’язковим. Тож запрошуємо вас у світ розваг та веселощів англійською мовою! Наші уроки гіперцікаві та пізнавальні. Ми знаємо наскільки некорисно малюкам багато часу проводити за партою, тому будемо вчити англійську мову рухаючись, граючись, розважаючись.

Надважливо, щоб дитині заняття подобались, адже примушуючи до занять ви лише зруйнуєте любов до навчання та пізнання іноземних мов. На уроках будемо розвивати асоціативні та когнітивні навички; вчити тематичну лексику до кожного заняття; знайомитись з абеткою, звуками та буквами; поринати в культуру та традиції країни, мову якої ми вивчаємо; вдосконалювати вміння будувати речення.

Граючись, ми не лише вчимо іноземну мову, ми розвиваємо логіку, пам’ять, просторове сприйняття. Поринь у світ корисних розваг разом з BRAIN UP!

Курс англійської мови не входить до базового курсу з підготовки до школи і оплачується окремо.

  ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ

  ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ - БЕЗКОШТОВНО

  Не відкладай на завтра 🙂


   Освітній центр

   Курси підготовки до школи включають в себе розвиток навичок читання і моторики, навчання математики в ігровій формі, а також основних знань про навколишній світ. Підготовка до школи в Brain Up допоможе дитині легко адаптуватися до шкільної програми.