Вам зателефонувати?

Хочете знижку?
Зв'язатися з нами: +38 (097) 045-88-17
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Логопед для дітей

  /  Логопед для дітей

Трошки про послуги логопеда

Чітка вимова має бути вже сформована у дітей дошкільного віку (до 5 років). В іншому випадку, звичка неправильно вимовляти звуки закріпиться і, як наслідок, буде гірше піддаватись корекції. А красиве зв'язне мовлення - це запорука успішного навчання та соціалізації. Якщо ваш малюк не вимовляє деякі звуки, або лінується розмовляти, спілкуючись мовою жестів та одноманітних звуків - запрошуємо вас на консультацію до кваліфікованих логопедів-дефектологів BRAIN UP. Спільними зусиллями, граючись, ми навчимось чітко вимовляти всі звуки, розширимо словниковий запас, навчимось поєднувати слова у речення та зв'язне мовлення.

3
роки досвіду
200
Учнів щорічно

Є питання?

  Це важливо для:

  Перша консультація з логопедом має бути плановою у віці 2-3 років. Ця зустріч важлива не лише для малюків, які мають затримки мовленнєвого апарату, а для всіх, адже спеціалісти на ранніх термінах можуть виявити незначні проблеми, розробити індивідуальну корекційну програму і допомогти в подоланні труднощів. Особливо важливою є консультація для діток, які до трьох років спілкуються жестами, не говорять закінченими реченнями, мають невеличкий словниковий запас.

  До 5 років дитина має вимовляти абсолютно всі звуки, поєднувати слова у зв'язне мовлення, підтримувати бесіду. Якщо дитина пропускає склади, у неї порушений ритм і темп мови ще не пізно звернутись за допомогою. Адже всі вищевказані фактори будуть впливати на успішність у навчанні, впевненість у собі та соціалізацію. Заняття відбуваються в ігровій формі, де наші спеціалісти навчають правильно дихати, усвідомлено керувати мовленнєвою діяльністю,позбавляють неправильної вимови.

  Школярі також піддаються логопедичній терапії. Окрім неправильної вимови, до нас часто звертаються з такими проблемами як дислексія (труднощі в читанні), заїкання, швидка чи повільна мова, картавість, шепелявість, гугнявість та ін. Будь-яку проблему можна вирішити, якщо вчасно зреагувати і невтомно працювати над нею. Заняття мають бути цікавими, невимушеними,дитина має бачити свій прогрес, з кожною зустріччю ставати впевненішою в собі та своїх здібностях.

  Важливо розуміти, що лише спільними зусиллями спеціаліста, дитини та батьків ми зможемо досягнути швидкого та якісного прогресу. Логопед після першої консультації розробить індивідуальний план занять, який буде коригуватися в процесі роботи (в залежності від того, наскільки швидкими темпами ми будемо бачити прогрес). Батьки з дітьми будуть отримувати домашні завдання. Нам важливо щодня закріплювати набуті навики в повсякденному житті і тоді результат не змусить очікувати.

  Дякую школі! Дуже сподобався педагогічний склад, особливо дякую Володимиру, педагогу з математики, він має правильний підхід до дітей, і вони навчаються із задоволенням

  Наталія

  Мама Сергія 9 клас

  Дуже довго шукала центр підготовки до ЗНО і зупинила свій вибір на Brain UP. І не посилилася. Дякую освітньому центру за знання та вклад у майдутнє учнів. Ви робите великий вклад. Окремо дякую викладачу з історії України Євгенію,за знання, за цікаві та веселі уроки

  Сніжана

  2 курс коледжу

  Хотілось би висловити подяку організаторам центру, які дійсно хвилювались за кожного з нас❤️ А всі побажання й прохання учнів завжди були почуті й реалізовані☺️ Чесно скажу, я не любила ніколи історію, вважаючи її нудним предметом. Однак Євгеній намагався максимально пояснити всі деталі, щоб ми не вчили просто напам’ять всі події і дати, а щоб дійсно їх розуміли. На уроки до Євгенія завжди хотілось і хочеться йти, тому що це весела, позитивна людина, яка завжди вірила в нас❤️ Катерина Іванівна — сильний викладач з неймовірним досвідом. Досить креативний вчитель, адже знає багато лайфхаків, які допомагають швидше й легше вивчити матеріал. Вона завжди прагнула максимально пояснити теми, по завершенню яких було багато тестів, які перевіряли наш рівень знань

  Віка

  11 класс

  Хочу сказати освітньому центру і всім його викладачам величезне дякую. Дружня незабутня атмосфера на заняттях, цікавий матеріал, нічого зайвого! Неймовірна кількість різноманітних інтерактивів дозволяють закріпити вже пройдене. Я готувалась тут до зно з української мови, математики та біології. Зі всіх предметів набрала високий бал саме завдяки якісний підготовці. Рекомендую всім!

  Яна

  11 класс

  Займалася у 9 класі, готувалася до диктанту, та хотіла підвищити оцінку з української мови. В кінці курсу занять підвищилася оцінка з української мови та диктант здала на хороший бал

  Ліля

  9 класс

  Невероятно отзывчивый,приятный учитель по украинскому языку .Очень хорошо все объясняет,для каждого найдет свой подход.Огромное спасибо за терпение и внимательность.

  Дима

  9 класс

  Я почала ходити до репетитора з української мови у 9 класі. Мені потрібно було готуватись до ДПА. Після року навчання я успішно склала перехідні тести. Згодом я знову звернулась до репетитора для того, щоб добре написати ЗНО з української мови. Після всіх уроків, часу та зусиль — результат не змусив чекати: я дуже добре склала екзамен і вже подала документи до університету. Я дуже вдячна своєму репетитору за те, що повірив у мої сили і можливості.

  Настя

  11 класс

  Я почала співпрацю з Христиною доволі пізно,в грудні 2017 року. За декілька місяців спільної роботи з Христиною, я змогла підтягнути свої слабкі місця, згадати забуте, вивчити нове. До початку занять, в мене була повна катастрофа з українською літературою, та завдяки професіоналізму Христини я припустилася лише двох помилок на основній сесії. Коли я дізналася свої результати, я була шокована — півроку тому я навіть не могла мріяти про 188 балів! Я змогла вступити до бажаного ВНЗ на бюджет. Ще не можу не сказати про особисті якості Христини: вона спокійна, врівноважена, пунктуальна та просто гарна людина. Дуже рекомендую!

  Аріна

  11 класс

  Занимался с Кристиной Нурмурадовной, готовился к зно по украинскому языку и литературе. Отличный преподаватель, сможет помочь и найти подход, объяснить, что неясно и сделать ясным. Лично мне помогла справиться с большими трудностями в грамматике и литературе. Рекомендую, не пожалеете.

  Саша

  11 класс

  Я займалась з репетитором півроку і за цей час встигла достатньо підтягнути українську мову і літературу. На момент , коли звернулась до вчителя, мову знала непогано , але не вистачало практики саме у завданнях типу зно. Вчитель пояснює все доступно, зрозуміло і акцентує увагу на важливих дрібницях , які допомагають під час екзамену. Однозначно всім рекомендую звертатися

  Олександра

  11 класс

  Для каждого одинадцатиклассника ЗНО — это экзамен, который определяет будущее, поэтому очень важно начать готовиться вовремя и найти хорошего преподавателя, который поддержит, научит правильно воспринимать этот экзамен и конструктивно объяснит то, что тебе нужно знать и уметь, чтобы успешно пройти эту преграду на пути в будущее. Мне очень повезло и я нашла хорошего преподавателя из центра подготовки к ЗНО Brain Up, это были курсы по украинскому языку и литературе, благодаря им я была уверена в своих силах и выучила все давольно легко, потому что материал подавался в непринуждённой и интересной форме. У меня все получилось, я поступила на бюджет в мед.университет им. Богомольца и очень благодарна за помощь!)

  Энеш

  11 класс

  Занимались год, готовились к ДПА и поступлению… Экзамен сдал на высший бал, учусь на бюджете)) Спасибо большое за проделанную работу))

  Женя

  9 класс

  Я занимался с Кристиной Нурмурадовной, по программе ЗНО, с сентября и по май, т.е полный учебный год. На самом деле, я изначально считал , что украинский язык и литература — это не моё, и то , что меня это сможет как-то заинтересовать даже не предполагал, как оказалось, я был не прав))) Кристина подтянула меня с практически нулевого уровня на твердую 9, в следствии чего, я написал ЗНО на заоблачный для себя результат. Из наших занятий, я извлёк не только пользу в достижении желаемого результата по ЗНО, а привил любовь к литературе и развил желание работать над своей речью и языком в дальнейшем. Потому говорю всем, кто ещё думает, стоит ли доверять ей обучение своего ребёнка — стоит.

  Никита

  11 класс

  Наші фахівці

  Володію сучасними корекційними діагностичними методиками для подолання мовленнєвих порушень в усному та писемному мовленні. Займаюся з дітками від 3-х років В роботі використовую систему занять направлених на формування та коррекцію всіх сторін мовлення – фонетичної, лексичної, грамматичної, прагматичної. В навчально-корекційний […]

  Володію сучасними корекційними діагностичними методиками для подолання мовленнєвих порушень в усному та писемному мовленні. Займаюся з дітками від 2-х років і дорослими з мовленнєвими порушеннями, а також з тими хто хоче вдосконалити своє мовлення. У роботі використовую різного роду наочно-методичний […]

  ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Знижка 25% на першу консультацію

   Сімейний логопед для батьків і дітей

   Логопед для дітей надасть індивідуальну консультацію, оцінить мовний апарат дитини, а також розповість про проблеми, які потрібно коригувати. Після цього фахівець складе план по заняттях з дитиною, визначить ефективні методики корекції, необхідні для виправлення мовних порушень.