Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Логопед для дітей

  /  Логопед для дітей

Трошки про послуги логопеда

Чітка вимова має бути вже сформована у дітей дошкільного віку (до 5 років). В іншому випадку, звичка неправильно вимовляти звуки закріпиться і, як наслідок, буде гірше піддаватись корекції. А красиве зв'язне мовлення - це запорука успішного навчання та соціалізації. Якщо ваш малюк не вимовляє деякі звуки, або лінується розмовляти, спілкуючись мовою жестів та одноманітних звуків - запрошуємо вас на консультацію до кваліфікованих логопедів-дефектологів BRAIN UP. Спільними зусиллями, граючись, ми навчимось чітко вимовляти всі звуки, розширимо словниковий запас, навчимось поєднувати слова у речення та зв'язне мовлення.

3
роки досвіду
200
Учнів щорічно
 • Первинна діагностика
 • 500 грн 800 грн
  400 грн
 • Повторна консультація
 • 450 грн 750 грн
  350 грн
 • Абонемент на 4 візити
 • 420 грн 700 грн
  350 грн
 • Абонемент на 8 візитів
 • 400 грн 650 грн
  280 грн

Є питання?

  Це важливо для:

  Перша консультація з логопедом має бути плановою у віці 2-3 років. Ця зустріч важлива не лише для малюків, які мають затримки мовленнєвого апарату, а для всіх, адже спеціалісти на ранніх термінах можуть виявити незначні проблеми, розробити індивідуальну корекційну програму і допомогти в подоланні труднощів. Особливо важливою є консультація для діток, які до трьох років спілкуються жестами, не говорять закінченими реченнями, мають невеличкий словниковий запас.

  До 5 років дитина має вимовляти абсолютно всі звуки, поєднувати слова у зв'язне мовлення, підтримувати бесіду. Якщо дитина пропускає склади, у неї порушений ритм і темп мови ще не пізно звернутись за допомогою. Адже всі вищевказані фактори будуть впливати на успішність у навчанні, впевненість у собі та соціалізацію. Заняття відбуваються в ігровій формі, де наші спеціалісти навчають правильно дихати, усвідомлено керувати мовленнєвою діяльністю,позбавляють неправильної вимови.

  Школярі також піддаються логопедичній терапії. Окрім неправильної вимови, до нас часто звертаються з такими проблемами як дислексія (труднощі в читанні), заїкання, швидка чи повільна мова, картавість, шепелявість, гугнявість та ін. Будь-яку проблему можна вирішити, якщо вчасно зреагувати і невтомно працювати над нею. Заняття мають бути цікавими, невимушеними,дитина має бачити свій прогрес, з кожною зустріччю ставати впевненішою в собі та своїх здібностях.

  Важливо розуміти, що лише спільними зусиллями спеціаліста, дитини та батьків ми зможемо досягнути швидкого та якісного прогресу. Логопед після першої консультації розробить індивідуальний план занять, який буде коригуватися в процесі роботи (в залежності від того, наскільки швидкими темпами ми будемо бачити прогрес). Батьки з дітьми будуть отримувати домашні завдання. Нам важливо щодня закріплювати набуті навики в повсякденному житті і тоді результат не змусить очікувати.

  Наші фахівці

  Володію сучасними корекційними діагностичними методиками для подолання мовленнєвих порушень в усному та писемному мовленні. Займаюся з дітками від 3-х років В роботі використовую систему занять направлених на формування та коррекцію всіх сторін мовлення – фонетичної, лексичної, грамматичної, прагматичної. В навчально-корекційний […]

  Володію сучасними корекційними діагностичними методиками для подолання мовленнєвих порушень в усному та писемному мовленні. Займаюся з дітками від 2-х років і дорослими з мовленнєвими порушеннями, а також з тими хто хоче вдосконалити своє мовлення. У роботі використовую різного роду наочно-методичний […]

  Ліцензії и сертифікати

  ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Знижка 25% на першу консультацію


   Сімейний логопед для батьків і дітей

   Логопед для дітей надасть індивідуальну консультацію, оцінить мовний апарат дитини, а також розповість про проблеми, які потрібно коригувати. Після цього фахівець складе план по заняттях з дитиною, визначить ефективні методики корекції, необхідні для виправлення мовних порушень.