Українська мова 4 клас
116 грнПро цей курс
Перший іспит на шляху у найменших школярів. Обов’язковими предметами ДПА в 4 класі є українська мова та математика. Атестаційна контрольна робота з української мови є інтегрованою і містить завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання.
Завдання на перевірку сформованості навички читання, розуміння прочитаного, уміння працювати з текстом, використовуючи визначені програмою літературознавчі поняття; перевірку орфографічних і пунктуаційних умінь, навичок застосування знань про мову і мовлення, мовних умінь; побудову зв’язного висловлювання формуються на основі єдиного художнього або науково-художнього тексту. Для перевірки орфографічних і пунктуаційних умінь укладачі контрольної роботи обирають в тексті для читання логічно завершену частину для списування, в якій 25% слів містять вивчені орфограми, і оформлюють її з пропусками цих орфограм.
Читання тексту мовчки
Пропонується текст (незнайомий учням) для самостійного читання з мови навчання обсягом 300-330 слів, (для шкіл з навчанням мовами національних меншин – 220-250 слів). Кількість слів, які потребують пояснення – не більше двох. Речення у тексті не мають містити більше 12 слів. Стиль тексту – художній, науково-художній.
Списування
Списування тексту з пропущеними орфограмами обсягом 45-50 слів і кількістю орфограм 25% від загальної кількості слів у тексті, у тому числі 2 слова з переліку передбачених у програмі слів, значення, вимову і написання яких учні мають запам’ятати. Текст не має містити більше 2 слів на орфограми, вивчення яких не передбачено програмою початкової школи.
Комбінована/тестова підсумкова контрольна робота розробляється у двох рівноцінних варіантах. На проведення контрольної роботи відводиться 1 академічна година (один урок): 5 хв. – на пояснення змісту роботи та інструкції щодо її виконання і 35 хв. – на її виконання.
На заняттях підтягнемо техніку читання, згадаємо всі пройдені теми з української мови, навчимось аналізувати тексти, будемо розвивати уважність та обов’язково спостерігатимемо за екологією української мови.
Також є можливість онлайн підготовки до ДПА з української мови!
Питання, які часто задають
Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?
Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.
Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?
Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.
Як відбувається оплата?
Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.
Як відслідковувати прогрес навчання?
Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.
Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?
Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.
Скільки занять на місяць?
Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.
Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?
Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.