Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Українська мова
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Українська мова

  /  Офлайн  /  Українська мова

Українська мова

116 грн
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Українська мова – це базовий предмет для вступу у всі вузи країни, він є обов’язковим і оминути його неможливо. З нещодавніх часів відбулось розділення іспиту на тест з української мови та тест з української мови та літератури. Тестування з української мови необхідне для вступу на будь-яку спеціальність , а от література тепер необхідна не кожному.

 

В процесі підготовки до ЗНО / НМТ з української мови обов’язково вивчаються такі розділи як: фонетика (звуки та букви, склади та наголоси), орфографія (правильне написання слів), лексикологія (значення слів, їх походження, а також фразеологія), будова слова (корені, префікси і т.д.;)),  морфологія (частини мови: іменник, прикметник, дієслово і т.д ), синтаксис (частини речення: підмет, присудок, другорядні), пунктуація (розділові знаки в реченні), стилістика (стилі текстів, а також аналіз тексту).

 

Окрім цього, обов’язковим є написання власного вислову. Вивчимо структуру творчого завдання, навчимось вдало вигадувати приклади до безпрограшних аргументів, опануємо логічний виклад власних думок та лексично обрамимо твір.

 

Пропонуємо відвідати безкоштовне заняття та пройти курс підготовки до ЗНО / НМТ з української мови і впевнитись особисто, що заняття з BRAIN UP цікаві та інформативні.

До речі, у нас є також і онлайн-курс з підготовки до ЗНО / НМТ з української мови!

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків. Також є експрес підготовка до ЗНО з української мови.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!