Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Українська мова 9 клас
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Українська мова 9 клас

  /  Онлайн  /  Українська мова 9 клас

Українська мова 9 клас

116 грн
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

ДПА з української мови є обов’язковим іспитом для завершення 9 класу та проводиться в письмовій формі. Ефективною формою проведення державної підсумкової атестації з української мови в 9 класі є диктант, текст якого укладають учителі та затверджує керівник закладу освіти. При цьому на розсуд педагогів можуть  підбиратися декілька варіантів.

 

Під час підготовки варто враховувати тематику текстів, орієнтовно визначену в соціокультурній змістовій лінії навчальної програми.

 

За обсягом тексти диктантів повинні містити 160-170 слів.

 

Визначаючи кількість слів, ураховують як самостійні, так і службові частини мови.

 

На проведення атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту.

 

Для якісної підготовки до диктанту необхідно вивчити такі розділи мовознавства як: орфографія (правильне  написання слів), синтаксис та пунктуація (навчимось розтавляти розділові знаки за всіма синтаксичними нормами). Паралельно будемо знайомитись з форматом Зовнішнього Незалежного Оцінювання, яке чекатиме абітурієнтів в 11 класі: виконувати типові тестові завдання на закріплення тем з орфографії та пунктуації (програми 9 класу).

 

Запрошуємо вас відвідати безкоштовне заняття, познайомитись з нашими викладачами та сучасними методиками та пройти онлайн курс ДПА з української мови. Впевнені, що ми зможемо вас зацікавити,  адже уроки інформативні, веселі, креативні.

 

У нас є також можливість підготовки до ДПА з української мови в аудиторному форматі.

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!