Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Українська література
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Українська література

  /  Офлайн  /  Українська література

Українська література

116 грн
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Ми достатньо довго працюємо з учнями, і кожного року чуємо один і той самий вислів від абітурієнтів: ” Ні, я не читав шкільну програму!”, ” Мені не подобається українська література, вона нудна!” і тому подібне. І кожного року нам вдається, якщо не закохати вас у цей предмет, то точно вивчити його і не плутати Грицька Чуприненка (“Хіба ревуть воли”) з Грицем Сірко ( “Тигролови”) чи Грецем Бобренко ( “Маруся Чурай”).

 

Це і не дивно, що ви плутаєтесь, адже лише Марусь в українській літературі незліченна кількість… і як все це запам’ятати, спитаєте ви?!

 

Насправді підготовка до ЗНО / НМТ з української літератури може бути легкою і навіть цікавою. Наші викладачі навчать вас орієнтуватися в героях, місці та часі, де відбуваються події, а також розкажуть секретні слова, за якими в тесті ви легко визначите кому належить цитата! Не вірите, тоді переконайтесь особисто!

 

Запрошуємо на безкоштовне заняття, а також на курси з підготовки до ЗНО / НМТ, де ви проведете час не лише з користю, але і в своє задоволення!

Бажаєте навчатись онлайн? Тоді запрошуємо на дистанційний курс підготовки до української літератури?

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!