Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Предмет на вибір 9 клас (третій)
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Предмет на вибір 9 клас (третій)

  /  Онлайн  /  Предмет на вибір 9 клас (третій)

Предмет на вибір 9 клас (третій)

116 грн
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Школа, в залежності від свого профілю має право самостійно обрати третій предмет для складання ДПА. В більшості випадків навчальні заклади обирають англійську мову, але не завжди . Серед варіантів, ви можете складати українську літературу, зарубіжну літературу, історію України, всесвітню історію, правознавство, інформатику, географію, хімію та фізику.

 

Під час вибору третього предмета на ДПА педрада школи обов’язково має врахувати побажання учнів та їх батьків. Цей вибір неодмінно має відбуватись на засадах педагогіки партнерства. У кожного з предметів є чітко окреслений перелік тем, структура завдань, тривалість іспиту, яка є обов’язковою нормою для учнів 9 класів. 

 

Освітній центр BRAIN UP допоможе якісно підготуватись до будь-якої дисципліни. Ми розуміємо, що працюємо з підлітками, тому орієнтовані на дружні взаємини, сучасні методики, інтерактивні форми роботи, ігри та брейн ринги. Пройдемо цей шлях безстресово та цікаво разом!

 

Також пропонуємо підготовку до ДПА в аудиторному форматі.

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!