Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Польська мова
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Польська мова

  /  Онлайн  /  Польська мова

Польська мова

250 грн
Категорії
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Багато з наших учнів планують продовжувати навчання закордоном і Польща стала найпопулярнішою країною для абітурієнтів. Зовсім не дивні причини такої популярності, адже польська мова входить до однієї мовної гілки з українською ,тому легка для вивчення; диплом польських університетів загальновизнаний у всій Європі. Окрім цього, вартість навчання на сьогоднішній день майже вирівнялася з вартістю навчання в Україні, тому є дуже демократичною. Найкращі учні з України можуть навіть вступити на бюджет!
Часто молодь вступає до польських ВНЗ для отримання права на постійне місце проживання, а згодом за бажанням – громадянства країни.
Диплом польських ВНЗ відкриває великі можливості для подальшого розвитку молодої особистості.
Але не польськими ВНЗ єдині. У нас формуються групи за різним призначенням вивчення мови. Можливо ваша дитина вже навчається в Польщі або проживає там і у вас є бажання вивчати польську для вирішення побутових питань.
Обов’язково озвучуйте мету опанування мови та ваш стартовий рівень і адміністратор запропонує найдоцільніший варіант саме для вас!
Звертаємо увагу, що набір проводиться як на онлайн навчання, так і на заняття в наших безпечних офісах! Ви можете обрати роботу в групі, або індивідуальні заняття!

 

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!