Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Німецька мова
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Німецька мова

  /  Онлайн  /  Німецька мова

Німецька мова

250 грн
Категорії
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Німецька мова є другою іноземною мовою, якою ви можете замінити тест з англійської мови. Останнім часом все більше учнів обирають для ЗНО саме німецькі мову. Brain up проводить набір учнів абсолютно різних рівнів. Ви можете почати вивчати мову з нами, стартуючи від рівня А1, де опануєте прості речення; займенники; артиклі німецької мови; відмінки; дієслова; фрази знайомства, вітання, прощання; назви всіх членів сім’ї; ази про будинок (назви кімнат та окремих предметів/меблів);назви основних продуктів та напоїв; календар – дні тижня і місяців;кольори, пори року, погодні явища;окремі національності, країни та професії. Також ви зможете читати прості тексти, відповідати на найбанальніші і прості запитання за змістом тексту та давати письмову відповідь.
Також цей курс буде корисний просунутим знавцям мови. Рівень С1 створений саме для вас. На цьому етапі ви зможете дивитись фільми та серіали, розуміючи всі жарти та відтінки розмов акторів; вільно розуміти новини;читати класичну та сучасну художню та нехудожню літературу, а також технічні тексти; вільно говорити; висловлювати всі свої думки в письмовій формі, не замислюючись над підбором слів, та вільно і безперешкодно писати німецькою мовою.
Не важливо для чого ви вирішили вивчати німецьку мову: для підготовки до ЗНО, для вступу в німецькі ВНЗ, для переїзду за кордон і вирішення побутових питань – ми зможемо вам допомогти реалізувати задум на найвищому рівні !

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!