Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Математика
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Математика

  /  Офлайн  /  Математика

Математика

116 грн
Категорії
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

З чим асоціюється підготовка до ЗНО / НМТ з математики у Brain Up?

 

– З впевненістю у собі. Ми віримо, що вона досягається шляхом впертого відточування навичок. Відтак наше заняття – це не лекція, а тренінг: учень перебуває у стані постійної взаємодії з викладачем.

 

– З системністю. Курс має чітку структуру, і викладається невеликими порціями. Програма повністю відповідає міністерській: жодних надмірів, жодних упущень.

 

– З відсутністю стресу. Ми знаємо, як працюють пам’ять та увага, і врахували це у курсі. На уроках помірне інформаційне навантаження поєднується з оптимальною кількістю повторень і закріплень.

 

– Зі зручністю для батьків. Батьки можуть відслідковувати прогрес за допомогою балів за модульні контрольні та домашнє. Статистика повсякчас оновлюється.

 

– З гарним настроєм. Наші викладачі поєднують у викладанні роботу та хобі. Наші заняття не лише продуктивні, але й атмосферні і багаті на враження.

 

Опис курсу з підготовки до ЗНО / НМТ

– Курс складається з 4 (рівень стандарту) або 5 (профільний рівень) модулів, розбитих на теми та підтеми. Кожен модуль завершується тестом, створеним на основі минулорічних ЗНО. Весь курс завершується повторенням. Книги курсу розроблено спеціально до ЗНО/НМТ – 2021.

 

– Курс супроводжується допоміжними матеріалами (дворівневе ДЗ, тренувальні тести, формули), і є самодостатнім. Учню не потрібно звертатися до інтернету або довідників, адже всі відповіді під рукою.

 

– Важливе доповнення до курсу – це цілодобова підтримка викладача. Викладач тримає руку на пульсі, спілкуючись з учнями у месенджері, і завжди відкритий для питань.

Не маєте можливості займатись аудиторно? Тоді запрошуємо на онлайн-курс ЗНО / НМТ з математики!

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!