Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Історія України
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Історія України

  /  Офлайн  /  Історія України

Історія України

116 грн
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Вивчення курсу історії України є необхідним для складання ЗНО / НМТ. Повний курс підготовки до ЗНО / НМТ з історії включає  31 тему, яка охоплює період від появи першої людини на території України до незалежності Української держави. Окрім вивчення головних історичних подій та хронології, необхідно знати:

  • дати важливих подій в історії України. Це можуть бути не тільки видатні битви, а й укладання важливих договорів, створення закладів освіти в Україні тощо.
  • візуально розпізнавати пам’ятки архітектури та образотворчого процесу, які існують по сьогоднішній день.
  • історичні персоналії – діячі історії України, які запам’яталися успішними військовими походами, активним політичним, культурним або релігійним життям.

Підготовка до ЗНО / НМТ з історії проходить здебільшого у лекційній формі, під час якої діти записують головні події даної теми. Завжди наприкінці уроку у дітей виникають питання, які стосуються подій чи персоналій, які були зазначені в лекції; іноді питання бувають більш фантазуючого характеру “А щоб було, якби деревляни не вбили Ігоря?”…”Щоб, якби Володимир Великий обрав не християнство, а іслам?”. 

 

Після кожного заняття діти готуються до тестової роботи по тій темі, яку вивчали напередодні, але тестами, як правило, ми не обмежуємося. Після написання тестових робіт, кожна дитина отримує картки з певними визначними датами, на які вона має відповісти: якщо дитина забуває дати, право на відповідь отримують інші учні.

 

Під час вивчення культури України у різні епохи, ми робимо акцент на діячах, які зробили певний внесок у культуру України, називаючи саму ту область науки, в якій він працював.

 

Аналізуючи пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, діти також отримують індивідуальне завдання. Припустимо, якщо це памятка архітектури, учень має розповісти всю максимально відому йому інформацію (місце знаходження, рік або період будівництва і т. д.), стосовно образотворчого мистецтва маємо знати те саме.

 

Історичні персоналії вивчаються нами на уроці історії за приблизно тим же самим механізмом, що і памятки архітектури та образотворчого мистецтва. Ми маємо знати найбільш важливі біографічні відомості історичного діяча, які пов’язують його з подіями в Україні.

 

Уроки з історії України кожного разу проводяться по різному. Достатньо важливо аби на занятті була присутня карта. Карта дає змогу більш досконало та детально розглянути конкретний історичний період під конкретним кутом.

 

Кожна тема є пазлом, який додається або ж скріплюється з іншим, що дає можливість достатньо просто та легко засвоїти вивчений та пройдений матеріал.

 

Кожен урок є несхожим на попередній, адже нові події, персоналії чи пам’ятки це змінюють.

 

Систематичне вивчення курсу історії України дозволить учневі бути не тільки орієнтовним в історичних аспектах історії, а дасть можливість більш глибоко та детально зазирнути крізь призму історичних подій.

Хочете займатись онлайн? Тоді запрошуємо на дистанційний курс ЗНО / НМТ з історії України 🙂

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!