Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Хімія
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Хімія

  /  Онлайн  /  Хімія

Хімія

116 грн
Категорії
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Якщо ти думаєш, що хімію важливо знати тільки тим, хто йде в медицину, то ми розвіємо цей міф. Хімія одна з фундаментальних та точних наук, яка необхідна навіть для повсякденного життя.

 

На онлайн курсах підготовки до ЗНО / НМТ з хімії ти дізнаєшся чому після кип’ятіння води з’являється накип, з чого складаються мийні засоби та як вони працюють. Як перевіряти вміст крохмалю в харчових продуктах та багато іншого. Ти зрозумієш як приготувати розчин певної концентрації та дізнаєшся що взагалі значать оті % на пляшечках столового оцту, антисептика тощо. Курс хімії складається не тільки з двох теоретичних блоків (неорганічна хімія та органічна хімія), а й з блоку вирішення задач, які ти навчишся вирішувати так же легко, як і давати відповіді на тестові завдання.

 

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з хімії складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари»), завдань відкритої форми із короткою відповіддю.

 

Загальна кількість завдань тесту з хімії – 52, на їх виконання учасникам буде відведено 150 хвилин.

 

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.

 

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, – 74.

 

У нас є також можливість підготовки до ЗНО / НМТ з хімії в аудиторному форматі.

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!