Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Географія
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Географія

  /  Офлайн  /  Географія

Географія

116 грн
Категорії
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Тенденція останніх років вказує на те, що географію до ЗНО / НМТ обирає все більша кількість абітурієнтів. І це не дивно, адже предмет дає комплексні знання у різних сферах людського існування. Які ж спеціальності відкриті для учнів, що складають географію? 

 

  • Середня освіта (викладацька діяльність), музеєзнавство, менеджмент соціокультурної діяльності, історія та археологія, культурологія, філологія, економіка, облік та оподаткування, менеджмент, маркетинг , екологія, гірництво, геодезія та землеустрій, агроінженерія,  соціальне забезпечення, готельно-ресторанна справа,  туризм, міжнародні економічні відносини та інші. 

 

Такий великий та різноманітний вибір спеціальностей! Чому так? Відповідь лежить на поверхні! Підготовка до ЗНО / НМТ з географії включає вивчення величезної кількості тем. Напочатку вивчимо загальну географію, де зрозуміємо які існують способи зображення Землі, внутрішню будову та характеристику кожного з прошарків нашої планети, атмосферу та клімат.

 

Потім поглибимо знання особливостями материків та океанів, розглянемо кожен континент окремо і нарешті почнемо вивчати географію України. Дізнаємось про географічне положення, природні ресурси, особливості клімату, рослинний та тваринний світ. Але на цьому вивчення України не завершиться.

 

Ми детально вивчимо демографічні процеси, етнічний склад, зайнятість. Левову частку тестів складають питання з національної та світової економіки, де розглянемо різні види економічної діяльності (туризм,  хімічне виробництво і т.д.), типи економічних систем, сучасні тенденції розвитку світового господарства, глобалізацію та регіональну економічну інтеграцію.

 

Вже засумували? Не має причин для паніки! Наші викладачі вміють подати матеріал так, щоб уроки були цікавими, інформативними та наочними. Презентації, меми, візуалізація незрозумілих понять і багато чого іншого для курсу географії ЗНО / НМТ та легкого навчання!

Також ви можете розпочати підготовку до ЗНО / НМТ з географії онлайн 🙂

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!