Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Фізика
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Фізика

  /  Офлайн  /  Фізика

Фізика

116 грн
Категорії
  • Розмір груп:До 6 осіб
  • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Фізика – один з найменш популярних предметів для складання іспиту, але від цього не менш цікавий. Хіба не цікаво дізнатись як виробляється електрика, чому плавають кораблі, як опинитися в майбутньому, коли на Землі зміняться полюси та чи можна її посунути за допомогою важеля; чому неможливо винайти вічний двигун, як самостійно зробити радіоприймач та чому Ейнштейн знайшов Паскаля замість Ньютона, коли всі троє грали в хованки?

 

Фізика – це наука про все, що нас оточує, вона дає відповіді на безліч простих та складних питань щодо законів, за якими працює цей світ та нашого місця в ньому.

 

Підготовка до ЗНО / НМТ з фізики включає вивчення трьох найбільших за об’ємом розділів: механіка, газові закони та електрика. Серед підрозділів – оптика, атомна та ядерна фізика. Матеріал викладається послідовно та логічно: нові теми базуються на попередніх, таким чином, починаючи з простого визначення швидкості автомобіля на початку курсу, наприкінці студенти вміють розраховувати параметри трансформатора електричної напруги.

 

З чого складається сертифікаційна робота з фізики? Тест містить 38 завдань, які поділяються на різноманітні типи:

 

  • 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді;
  • 4 завдання на встановлення відповідності;
  • 14 завдань відкритої форми (де необхідно написати розв’язання задачі).

Тривалість тестування складає 180 хвилин. Цього часу більш ніж достатньо для якісного виконання роботи.

Прагнете навчатись онлайн? Готуйтесь до ЗНО / НМТ з фізики дистанційно 🙂

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

    РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!