Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Біологія
Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Біологія

  /  Офлайн  /  Біологія

Біологія

116 грн
Категорії
 • Розмір груп:До 6 осіб
 • Тривалість уроку: 2 Академ години

Про цей курс

Як проходить підготовка до ЗНО / НМТ з біології у BRAIN UP? Все, що вам необхідно знати про сертифікаційну роботу та подготовку до неї:

 

 1. Всі матеріали представлені у вигляді авторських зручних структурованих  презентацій, які містять велику кількість картинок всіх необхідних біологічних об’єктів, схеми й таблиці. Тільки необхідна на ЗНО та НМТ інформація. Нічого зайвого.
 2. Велика кількість тестів за кожною із тем у форматі ЗНО / НМТ.
 3. Корисні лінки на необхідну додаткову літературу та відео.
 4. Дійсний чат в телеграмі чи вайбері, де є можливість в будь-який час задати питання викладачу й обговорювати теми із іншими учасниками.
Структура курсу підготовки до ЗНО / НМТ з біології
 1. Індивідуальне вирішення тесту у форматі ЗНО / НМТ за пройденими темами й групове обговорення правильних відповідей.
 2. Розбір нової теми відповідно до програми ЗНО / НМТ.
 3. Дз (надаються тести для самостійного закріплення вивченої теми вдома). До речі, є можливість онлайн підготовки до ЗНО / НМТ з біології!

Питання, які часто задають

Як поєднувати декілька предметів в освітньому просторі BRAIN UP? Чи можу я обрати свій розклад занять?

Заняття з кожного предмета відбуваються двічі на тиждень, тривалість уроку 90 хв. Адміністрація закладу запропонує розклад, який буде підходити саме вам. Через те, що у нас дуже маленькі групи є можливість узгоджувати розклад, виходячи з потреб абітурієнтів. Перед початком навчання вам буде запропоновано декілька варіантів розкладу, серед яких ви маєте можливість обрати зручний графік.

Що робити, якщо заняття було пропущено? Чи буде перерахована вартість?

Якщо за якоїсь з причин у вас немає можливості бути присутнім на уроці – ми можемо приєднати вас на урок онлайн. Якщо і онлайн можливості немає, то викладач відправить вам матеріали, які група проходила на занятті. Вартість оплати за місяць не перераховується.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається один раз на місяць. Адміністратор буде вираховувати кількість занять, яка припадає кожного місяця і відправляти вам особисто. Здійснювати оплату можна готівкою, на карту чи на розрахунковий рахунок.

Як відслідковувати прогрес навчання?

Учні кожного уроку вивчають нову тему, а наприкінці заняття проходять тестування з пройденого матеріалу. Один раз на місяць абітурієнти складають іспит з усіх пройдених тем. Результати іспиту відправляють батькам та учням. Якщо є необхідність отримати більш детальну характеристику успішності – ви можете звернутись до свого адміністратора.

Чи треба купляти книги/тести/методичні матеріали?

Ні, всі матеріали входять у вартість навчання. Додаткових витрат протягом всього терміну навчання не буде.

Скільки занять на місяць?

Заняття з кожного предмету відбуваються двічі на тиждень. На місяць виходить приблизно 7-9 уроків.

Чи можна приєднатись до занять після старту курсу?

Так, можна. Кожні два-три тижні відкривається нова група, до якої можна приєднатись. Кожна наступна група має більш скорочений курс. Останні групи (експрес) стартують наприкінці лютого, на початку березня.

Хочеш на курс?

  РЕЄСТРАЦІЯ КУРСУ!