Вам зателефонувати?

Хочете знижку?

Зв'язатися з нами:   +38 (097) 045-88-17
💙 10% перераховуємо на ЗСУ 💛
Ми в соц. мережах:

Вгору
Image Alt

Ранній розвиток для вашого малюка

  /  Ранній розвиток для вашого малюка

Освітній центр

Ранній розвиток дітей - важливий етап на шляху до становлення дитини як особистості. Наші фахівці навчають тим навичкам, які розширюють світогляд, сприяють самостійності та гнучкості. Заняття спрямовані на адаптацію дитини в сучасному світі.

Про ранній розвиток

Всі батьки бажають, щоб дитина була здорова, доглянута, сита та всебічно розвинена. Ранній розвиток напрочуд важливий для малюків, адже кожний рік життя характеризується новими починаннями, знаннями та особливостями. Дуже важливо, щоб малюк отримував достатню кількість інформації саме в той період, в який це йому необхідно. Просторове сприйняття, розвиток пам'яті, образне мислення, розвиток логіки - ті засади, які в подальшому допоможуть дитині навчатись у школі без особливих зусиль.

Існує хибне уявлення, що до 3,4,5 років дитина розвивається і пізнає світ самостійно і не варто перевантажувати малюка. Насправді, дитина розширює свій кругозір за допомогою дорослих, а навчання у дитячих центрах лише сприяє правильному засвоєнню інформації. Діти жодним чином не перевантажують нервову систему, вони приходять до нас грати, співати, танцювати, малювати, веселитись, пізнавати щось цікаве і роблять це виключно за власним бажанням. Наші педагоги відчувають настрій кожного юного учня, розуміючи який обсяг інформації ви готові охопити сьогодні.

Групи раннього розвитку поділяються за віком та спрямуванням. Найменші гості (1-3 роки) відвідують заняття разом з батьками, від трьох років малюки вже готові займатись разом з друзями, відпускаючи дорослих випити каву. Завдяки якісному та всебічному розвитку дитина росте здоровою, психоемоційно стабільною, впевненою в собі та своїх силах. Будемо раді бачити вас разом з малечею на наших веселих та інформативних заняттях з раннього розвитку дитини!

Ранній розвиток

Ранній розвиток – це комплекс дій, спрямований на адаптацію дитини в навколишньому середовищі. Сюди входять музичні, творчі, логічні заняття, знайомство з навколишнім світом за допомогою наочних матеріалів.

 

Найменші гості (1-3 років) відвідують заняття разом із батьками. На зустрічі ми розвиваємо дрібну моторику, вчимо нові слова, танцюємо та граємо в сенсорні ігри, що розвивають слух, зір, нюх та дотики малюка.

Ейдетика

Заняття з ейдетики для дошкільнят – це комплекс дій, що спрямований на розвиток пам’яті через образне та асоціативне мислення. На заняттях ми розвиваємо зорову, слухову, образну пам’ять, формуємо здібності до творчого мислення, тренуємо увагу та навчаємось зосередженості. Це невичерпна база, яка допоможе у подальшому навчанні дітям. Курс навчання розрахований на дітей від трьох років.

Логіка

Програма курсу “Логіка” розроблена для дітей від трьох років і націлена на всебічний розвиток через ігрову діяльність. Ми навчимось осмислювати та аналізувати, відокремлювати істотне від другорядного, досліджувати причинно-наслідкові зв’язки, вибудовувати припущення та обґрунтувати їх оточуючим. Дітям з розвиненою логікою легше вчитися, розуміти та запам’ятовувати матеріал. Ці навики будуть корисними не лише для якісного та легкого навчання, а і у вирішенні побутових питань.

Ментальна арифметика

Ментальна арифметика для дошкільнят розрахована на дітей від 4-5 років. В основу курсу покладена японська методика усного рахунку. Діти за допомогою абакуса (рахівнички) навчаються додавати, віднімати, множити, ділити на навіть вираховувати корені. В подальшому, розрахунки відбуваються на ментальному рівні, уявляючи образ абакуса. Таким чином, діти формують навички швидкого усного рахунку. Максимальний ефект досягається, коли діти починають заняття у 4-5 років, тому що свідомість ще незаангажована стереотипами мислення. Дітям шкільного віку ці навички будуть надзвичайно корисні: вони суттєво полегшують процес навчання.

Творча студія

Розвиток креативного мислення є невід’ємною складовою частиною загального розвитку особистості. На заняттях ми малюємо, використовуючи всілякі техніки, ліпимо, вивчаємо особливості творчості різних народів, обов’язково спробуємо себе в акторській ролі, створимо музичний гурт, де у кожної дитини буде свій музичний інструмент. Творчість є одним з ефективних та незамінних засобів розвитку психічних та пізнавальних процесів особистості.

Англійська мова

Курс розрахований для наймолодших розумників (1-5 років). Ми знаємо наскільки некорисно малюкам багато часу проводити за партою, тому будемо вчити англійську мову рухаючись, граючись, розважаючись. 

 

На уроках будемо розвивати асоціативні та когнітивні навички; вчити тематичну лексику до кожного заняття; знайомитись з абеткою, звуками та буквами; поринати в культуру та традиції країни, мову якої ми вивчаємо; вдосконалювати вміння будувати речення.

Скорочитання

Курс розрахований для дітей від 6 років. На заняттях ми не тільки навчаємось технічно швидко читати, а ще вчимось розуміти та аналізувати прочитане. Розвиток навичок скорочитання суттєво полегшує процес навчання у школі, підвищує впевненість у власних силах. Під час читання активізуються певні ділянки мозку, які відповідають за пам’ять, уважність, а також логіку.

Тарифи

 • Уроків
 • Тривалість курсу
 • Тривалість уроку
 • Замороження уроків в разі пропуску
a

Разове заняття

300грн
 • 1
 • 1 день
 • 55 хвилин
a

Базовий

1000грн
 • 4
 • 30 днів
 • 55 хвилин
a

Інтенсивний

2400грн
 • 12
 • 30 днів
 • 55 хвилин

  ЗАЯВКА НА ПОСЛУГУ

  ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ - БЕЗКОШТОВНО

  Не відкладай на завтра 🙂